CARBON: ULTRALEHKÝ VÝVOJ

Dnes začínáme dodávat naši nejnovější stélku, velmi očekávaný typ CARBON. Je to naše nejinovativnější vložka v posledních 35 letech.

Odlehčený vývoj sportovní obuvi si našel své místo na pultech obchodů. Nikdo nechce brát lehkou botu a dávat do ní nějaké objemné věci. Ale zatímco boty se odlehčují a jsou méně objemné, stále nám zůstává potřeba pro správnou podporu. Proto přichází CARBON.

KARBONOVÉ VLÁKNO UMÍ TO, CO BĚŽNÉ KOMPOZITY NIKOLIV.

Co tedy činní CARBON tak vyjímečným? To je dobrá otázka. Začněme u paty. CARBON je nejtenší výrobek, který nabízíme. Stabilizační pouzdro CARBONu je vytvořeno z našeho nově vyvinutého materiálu jenž obsahuje směs polymerů a uhlíkových vláken. Nový materiál, nazývaný EVOLyte, umožňuje, aby bylo stabilizační pouzdro extrémně pevné, a zaroveň zůstalo tenké.

Pevný + tenký = méně materiálu. Méně materiálu = nižší váha.

Strukturované patní pozdro a typický tvar Superfeet podporuje a stabilizuje nohu. Přejdeme-li k pěnovému materiálu, opět jsme zaujali nový postoj a vyrobili jsme jej tak uzký a odolný jak je možné abychom minimalizovali váhu bez kompromisů u podepření nohy a pohodlí.

SuperFeet_Carbon

OPORA SUPERFEET. ULTRALEHKÝ DESIGN.

Víme, že to zní trochu technicky. Pointou je, že CARBON přináší stejně vyjimečnou oporu jako u znáte od vložek Superfeet, ale v elegantním, tenkém balení. EVOLyte, odolný materiál CARBONu nabízí spolehlivou oporu pro více nohou ve více typech obuvi.

Představte si Vaší nohu a botu jako části skládanky puzzle. Zcela do sebe nezapadají. Stélky Superfeet jsou spojovacím článkem. Spojujeme dvoudimenzionální (2D) podešev Vaší obuvi s Vaším třídimenzionálním (3D) chodidlem. Na světě je skvěle padnoucí bota.

Jako naše ostatní vložky, CARBON se vyznačuje 60ti denní zárukou komfortu.

K zakoupení u Vašich oblíbených prodejců nebo na online u nás, zde: https://superfeet.cz/e-shop/.